с. Самарське. Самарський ДНЗ

дитячий садочок № 33

Навчальний процес

ЗАВДАННЯ НА 2013 - 2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Виходячи з аналізу освітньо - виховної і методичної роботи у 2009 – 2010 навчальному році , ураховуючи досягнення й перспективи розвитку, педагогічний колектив визначає основні завдання на 2013 – 2014 навчальний рік.
Обласна наукова – методична проблема «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості».
·                Охопити дітей 5 – річного віку обов’язковою дошкільною освітою.
·                Спрямувати педагогічну діяльність на формування та розвиток інноваційної особистості.
·                Забезпечити державну політику щодо охорони життя і здоров'я дітей та формування основи початкової право­вої освіти.
         Завдання:
ü Почати поглиблену роботу щодо формування та розвиток інноваційної особистості.
ü Створити умову для здобуття дітьми 5- річного віку обов’язкової дошкільної освіти.
ü Продовжувати роботу щодо формування здоров'я зберігаючої компетентності дітей через формування доступних знань і уявлень про здоровий спосіб життя, про основи безпеки життєдіяльності шляхом спільних зусиль з бать­ками;

ü Продовжувати роботу з правового виховання дітей до­шкільного віку.
Забезпечити особистісне зростання кожної дитини з урахуванням її нахилів,

здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей